Vyžické blues pro Amaltheu

Přátelé, kamarádi, obchodní partneři,

rádi bychom vás pozvali na další skvělou muziku ve Vyžicích!

Do Vyžic 12. září 2020 zavítá vynikající bluesman, světová extra třída hry na foukací harmoniku, Matěj Ptaszek. Matěj vystoupí se svým parádním blues ve formaci

Screaming Blues Trio (Matěj Ptaszek, Jan „St.Johny“ Stehlík a Jan „Elvis“ Čihák)!

Budeme mít také dalšího skvělého hosta! Podařilo se domluvit vystoupení dalších výborných muzikantů, parádní southern-rockovou partu

The Allman Company (Pavel MarcelHonza Holeček, Jindra Musil, Dan Hubáček, Stanislav Hörner)!

A také pro Vás máme připraveno ještě jedno malé (a věříme, že milé) hudební překvapení pro tento výjimečný večer… ale na to je zatím čas.

Celá takhle akcička bude hodně speciální. Jednak tím, jak skvělí muzikanti do Vyžic dorazí, ale také tím, že všichni, kdo se zúčastníte, podpoříte dobrou věc. Již od prvních úvah o uspořádání koncertu Matěje Ptaszka jsme pracovali s myšlenkou podpořit nějaký dobrý projekt. Dnes můžeme s nadšením oznámit, že díky příznivým okolnostem, jež nebyly narušeny ani situací okolo koronavirové nákazy, platí, že výtěžek ze vstupného půjde na konto chrudimské organizace AMALTHEA, konkrétně jejímu Centru pro předškoláky Amálka.

Amalthea poskytuje terénní služby rodinám s dětmi v celém Pardubickém kraji. Nabízí služby sociální, psychologické, terapeutické, doprovází pěstounské a adoptivní rodiny. Centrum pro předškoláky Amálka funguje sedmým rokem. Dochází sem děti ve věku 3-6 let, ze sociálně znevýhodněného prostředí, které žijí často v nepodnětných podmínkách. Tyto děti se obvykle neúčastní předškolní přípravy v mateřských školách, neboť jim v tom brání finanční problémy rodičů, socio-kulturní bariéry či fyzická nedostupnost mateřských škol. V důsledku toho se pak nemohou adekvátně rozvíjet a při vstupu na základní školu často selhávají. Proto jim a jejich rodičům Amálka pomáhá.

V Centru Amálka se každý všední den zaměřují nejen na děti ale i na podporu rodičů a nejbližšího sociálního okolí dítěte. Snahou pracovníků klubu je aktivně zapojit rodiče do vzdělávání svých dětí, motivovat je a rozvíjet jejich kompetence tak, aby byli svému dítěti oporou na jeho cestě vzdělávacím procesem. Ročně sem dochází cca 30 dětí.

Předprodej vstupenek v ceně 150,- Kč bude zahájen v červnu. Těšte se, prvních 200 ks vstupenek bude speciálních. Připravujeme tisk krásných, památečních, vstupenek pro tuto příležitost!

V dalších příspěvcích na FCB Vám postupně představíme jednotlivé účastníky večírku a samozřejmě také ostatní organizační záležitosti.
Nezapomněli jsme také na sérii vstupenek pro ty z Vás, kteří budete chtít v tomto projektu přispět vyšší než základní cenou.

Nedočkavci, nezlomní podporovatelé a optimisté, požadavky na rezervace můžete posílat už nyní přes emaily nebo FCB SZ na mě, Pavla Handlíře nebo Davida Holuba.

https://www.facebook.com/events/253311025739998/

Věřte, že se všichni máme na co těšit.

Mějte se fajn
Michal, Pavel a David